Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Hasta yatağı kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Hasta yatağı kiralama hizmetleri, artan sağlık hizmetleri maliyetlerine çözüm sunar. Sağlık hizmetlerinin maliyetinin arttığı bir sır değil. Yakın zamanda yapılan bir araştırma, yalnızca Türkiye’de 2022’de sağlık hizmetlerinin maliyetinin %4,3 arttığını gösterdi. Maliyetteki bu artış genellikle sigorta tarafından dengeleniyor, ancak sigortası olmayan veya yetersiz sigortalılar için tıbbi bakım maliyeti sakat olabilir. İnsanların genellikle tıbbi bakım masraflarını karşılamaya çalışmalarının bir yolu, hastane yatakları gibi tıbbi ekipman kiralamaktır.

Hasta Yatağı Nasıl Kiralanır?

Siz veya sevdiğiniz birinin evde bir hasta yatağına ihtiyacı varsa, yatak kiralamak için çeşitli seçenekler mevcuttur. Bu zor ve pahalı bir süreç olabilir, ancak yardımcı olabilecek kuruluşlar var. İşte kiralama işleminin nasıl yapılacağına dair bir rehber:

  • İlk adım, bir hasta yatağı kiralama şirketi bulmaktır. Hastane yatakları kiralama konusunda uzmanlaşmış birçok firma bulunmaktadır. Hatta bazı şirketler yatağı sizin için teslim edip kurabilir.
  • Bir şirket bulduğunuzda, bir kiralama sözleşmesi doldurmanız gerekecektir. Bu anlaşma, yatağa ne kadar süre ihtiyacınız olduğunu, fiyatı ve diğer hüküm ve koşulları belirtecektir. Sözleşmeyi imzalamadan önce dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.
  • Sözleşmeyi imzaladıktan sonra şirket yatağı evinize teslim edecektir.
  • İhtiyaçlarınıza bağlı olarak çarşaf, battaniye ve yastık gibi başka ürünler de satın almanız gerekebilir. Çoğu kiralama şirketi bu öğeleri satın almak için hazır bulundurur.
  • Yatağı kurduktan sonra, onu nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz gerekecek. Birçok hastane yatağında çeşitli düğmeler ve kontroller bulunur. Yatağı nasıl çalıştıracağınızı öğrenmek için kılavuzu dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.

Gördüğünüz gibi hasta yatağı kiralama süreci biraz meşakkatli bir süreç olabiliyor. Ancak, bu süreci kolaylaştırmaya yardımcı olabilecek birçok şirket var. Araştırmanızı yaptığınızdan ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan bir şirket bulduğunuzdan emin olun.

Hasta Yatağı Nereden Kiralanır?

Hasta yatakları, tıbbi malzeme mağazaları, çevrimiçi satıcılar ve hatta bazı hastaneler dahil olmak üzere çeşitli yerlerden kiralanabilir. Kiralama fiyatları, yatağın tipine, kullanım süresine ve diğer faktörlere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir.

Kiralama fiyatları yatağın sahip olduğu özelliklere göre değişmektedir. Örneğin, bir elektrikli yatak, manuel bir yataktan daha pahalıya mal olacaktır. Yatak tipi de fiyatı etkileyecektir.

Hasta yatakları medikal sektörünün önemli bir parçasıdır. Hastaneler, bakım evleri ve evde bakım dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda kullanılırlar. Hastane yatakları çeşitli boyutlarda, şekillerde ve stillerde gelir. Manuel ve elektrikli yataklar, raylı ve raysız yataklar ve çeşitli şilteli yataklar bulunmaktadır. Hasta karyolası fiyatları oldukça değişkenlik gösterebilmektedir. Yatak tipi, yatağın özellikleri, yatağın boyutu ve yatağın markası fiyatın belirlenmesinde rol oynar. Genel olarak elektrikli yataklar ve raylı yataklar, manuel yataklara ve raysız yataklara göre daha pahalıdır. Jel veya havalı yatak kiralama fiyatları de normal şilteli yataklardan daha pahalıdır.

Kiralık Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Ameliyattan veya hastalıktan iyileşen hastalar genellikle iyileşmelerine yardımcı olmak için özel yataklara ihtiyaç duyar. Her biri hastanın özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış kendi özelliklerine sahip birçok farklı tipte kiralık hastane yatağı bulunmaktadır.

Kiralık hasta yatağı
Kiralık hasta yatağı

İşte kiralık en popüler hastane yataklarından bazılarına kısa bir genel bakış: Hastane yatakları, her biri farklı bir amaca hizmet eden çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. Hastanın ihtiyacına göre farklı yatak tipleri önerilebilir. Aşağıda, kiralanabilecek farklı hastane yatağı türlerini inceleyeceğiz.

  1. Elektrikli yataklar: Bu yataklar çeşitli konumlara ayarlanabilir, bu da onları sık sık hareket etmesi gereken veya oturmakta güçlük çeken hastalar için ideal hale getirir. yukarı veya uzanmış. Elektrikli yataklar ayrıca genellikle ağrıyı hafifletmeye ve iyileşmeyi desteklemeye yardımcı olabilecek yerleşik masaj özellikleriyle birlikte gelir.
  2. Yarı elektrikli yataklar: Elektrikli yataklar gibi, yarı elektrikli yataklar da çeşitli konumlara ayarlanabilir. Ancak, bir motor kullanmak yerine, yatağın baş ve ayağının manuel olarak ayarlanmasını gerektirirler. Bu, onları hareket konusunda çok fazla yardıma ihtiyaç duymayan hastalar için iyi bir seçim haline getirir.
  3. Manuel yataklar: En basit ve en uygun fiyatlı hastane yatağı türüdür. Farklı pozisyonlara ayarlanamazlar, ancak kullanımı kolaydır ve sık hareket etmeye ihtiyaç duymayan hastalar için iyi bir seçimdir.
  4. Bariatrik yataklar: Aşırı kilolu veya obez olan hastalar için tasarlanmıştır. Daha büyük bedenleri barındırmak için daha geniş ve daha uzun bir uyku yüzeyine sahiptirler ve genellikle daha ağır ağırlıkları desteklemek için güçlendirilmiş yapıya sahiptirler.
  5. Alçak yataklar: Yataktan düşme riski olan hastalar için tasarlanmıştır. Daha alçak bir yüksekliğe sahiptirler, bu da hastaların içeri girip çıkmasını kolaylaştırır. Ayrıca, hastaların yaralanmasını önlemek için genellikle korkuluklar veya diğer güvenlik özellikleri bulunur.

En Uygun Fiyata Hasta Yatağı Nasıl Kiralayabilirim?

Kiralama fiyatlarından tasarruf etmenin birkaç yolu vardır. Bir yol, daha kısa bir süre için bir yatak kiralamaktır. Diğer bir yol da kış ayları gibi yoğun olmayan zamanlarda kiralamaktır. Son olarak, bazı şirketler birden fazla yatak için indirimler sunmaktadır. Günümüzde en uygun kiralık hasta yatağı fiyatı aylık olarak 1000 TL’den başlamaktadır. Bu fiyat yatağın özelliklerine göre aylık 2000 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Witra Medikal Hasta Yatağı Hizmetleri

Çok çeşitli kiralık yataklarımız var, bu yüzden tam size göre bir tane bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ve deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimiz, kiralama deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Kısa süreli tıbbi bir durum veya ameliyat sonrası bakım için bir hastane yatağına ihtiyacınız varsa, Witra Medikal size kaliteli, konforlu ve güvenilir kiralık yataklar sağlayabilir. Hizmetlerimiz sektördeki en iyilerden bazılarıdır ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilmeniz için çok çeşitli yataklar sunuyoruz.

Witra Medikal, 15 yılı aşkın bir süredir ihtiyacı olan hastalara kiralık hasta yatakları sağlamaktadır ve aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir yatak yelpazesine sahibiz. Motorlu yatağa, manuel yatağa veya trendelenburg yatağa ihtiyacınız olsun, sizin için mükemmel seçeneğimiz var. Ayrıca yatak korkulukları, komodinler ve serum askıları gibi çok çeşitli kiralık aksesuarlarımız da mevcuttur.

Motorlu Hasta Yatakları

Motorlu hasta yatağı kiralama hizmetlerimiz İstanbul’un ilçe ve semtlerinin tamamında mevcuttur ve kiralık yatağınızın ücretsiz teslimatını ve kurulumunu sunuyoruz. Ayrıca 24 saat hizmet veren bir müşteri hizmetleri hattımız var, böylece herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda her zaman birilerine ulaşabilirsiniz.

Witra Medikal, tüm yatak satın alma ve hasta yatağı kiralama ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Hemen Arayın