Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Evet, hasta yataklarını kiralıyoruz. Kiralama hizmetimize teslimat, kurulum ve teslim alma dahildir. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetleri hattımızı arayınız.

Ahşap malzemeden imal edilen 2 ve 3 motor seçeneklerine sahip ev tipi hasta yatağı modellerimiz stoklarımızda mevcuttur.

Siparişini verdiğiniz ürününüz İstanbul içi adreslerinize firmamız ekiplerince genellikle aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. İstanbul dışı siparişleriniz ise maksimum 3 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Ürün iadesi ve değişimi firmamız tarafından herhangi bir zorluk çıkartılmadan prosedürlere uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Web sitemizden aldığınız ürün fabrika hatalarından dolayı bir ayıp/arıza içeriyorsa 30 gün içerisinde iade etme hakkınız vardır.

Evet. Yaygın servis ağımız ve deneyimli personelimiz ile satın aldığınız ürünlerinizle ilgili her türlü arıza ve olumsuz durumda sizlere destek veriyoruz.

Evet. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Hasta yatağı kategorisindeki ürünlerimizde ayrıca 10 yıl yedek parça temini garantisi de vermekteyiz.

İade edilecek ürün ve iade gerekçesi prosedürlere uygunsa sorunsuzca iadenizi kabul ediyoruz.

Hemen Arayın