Teslimat Şartları

Siparişleriniz, banka onayının alınmasını takiben 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içinde kargo firmasına teslim edilecektir. Teslimat adresinin konumuna bağlı olarak kargo şirketi, siparişinizi 1-3 gün içinde sizlere ulaştırır.

Özel üretim ürünler için teslim süreleri, imalat sürelerine göre değişiklik gösterebilir. Bu tip ürünlerle ilgili teslimat bilgileri ve süreleri, ürün sayfalarında açıklanmıştır.

Eğer bizimle ilgili bir gecikme yaşanırsa, üyelik bilgileriniz temel alınarak size bilgilendirme yapılacaktır. Bu sebeple, üyelik bilgilerinizin doğru ve tam olması büyük önem taşımaktadır. Resmi tatil ve bayram günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçmiş olduğunuz ürünler, işbirliği içinde olduğumuz kargo şirketlerinin hizmeti ile sizlere gönderilecektir.

Aldığınız ürünlerle ilgili bir onay e-postası size gönderilecektir. Eğer seçtiğiniz ürünlerden biri stokta mevcut değilse, bu durumla ilgili size bir e-posta gönderilecek ve ürünün stoklara ekleneceği tarih bildirilecektir.

witramedikal.com.tr, online alışveriş sitesi olup, çok sayıda kullanıcının eş zamanlı alışveriş yapabilmesine imkan tanır. Nadir durumlarda, birden fazla kullanıcının aynı ürünü satın alması ve stokların tükenmesi söz konusu olabilir. Böyle bir durumda:

İnternet üzerinden gerçekleştirdiğiniz ödemeli ürün eğer stoklarımızda kalmamışsa, en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi bulunmaktadır. Ürün, bu süre içerisinde tüketiciye teslim edilemezse, gerçekleştirilen ödeme iade edilir.

Hemen Arayın